אודותינו

חברת הי סטריט נוסדה כחברת ייזום לפרויקטים של תמ"א 38 ותורמת לחידוש פני העיר.
מייסדי החברה מביאים עימם ניסיון עשיר וגישה מקצועית ומתודית, כמו גם איתנות אישית ופיננסית וקשרים טובים וחזקים למוסדות התכנון והמימון.

 

מייסדי הי סטריט הם דן ללוז ומרק צלקוביץ.

 

דן ללוז מביא עימו הרבה שנות ניסיון כמנהל בכיר בתאגידים במשק הישראלי. בתפקידיו האחרונים שירת כיו"ר מגדל שוקי הון, יו"ר ד"ש ניירות ערך, מנהל ההשקעות הראשי חבר הנהלה ומשנה למנכ"ל בקבוצת מגדל ביטוח, דירקטור באנגלו-סכסון, דירקטור בבראק קפיטל , דירקטור בקניון רמת אביב ויו"ר חברת הנדל"ן של קבוצת מגדל ביטוח. דן בעל תואר ראשון בכלכלה בהצטיינות ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.


לדן מומחיות רבה בתחום המימון והפיננסים והיכרותו עם המערכת הבנקאית והמשקיעים המוסדיים עמוקה מאוד. יחד עם זאת, במסגרת תפקידיו התאגידיים, דן ביצע עסקאות נדל"ן רבות ואף יזם כמה מהעסקאות הבולטות בתקופתו כגון: ייזום והקמת מגדל המוזיאון בתל אביב, רכישת פרויקט טופ דן בתל אביב, שותפות בייזום בית פסגות בשדרות רוטשילד 1 תל אביב ועוד עסקאות רבות של רכישת ומכירת בנייני משרדים ומרכזים מסחריים.


דן ללוז הינו רב-סרן במיל', טייס מסוקי קוברה ובעל ציון לשבח.

 

מרק צלקוביץ איש עסקים ויזם נדל"ן עם 20 שנות ניסיון ביזום וניהול פרויקטים בארץ ובחו"ל. במרבית הקריירה המקצועית מרק יזם וניהל פרויקטי בנייה למגורים , מסחר ותעשייה. למרק מספר שותפויות בפרויקטים עם חברות נדל”ן מהמובילות בארץ ובעולם.


בהכשרתו מרק אדריכל ומתכנן ערים בעל תואר בהצטיינות מהמוסד היוקרתי AA בלונדון ומוסמך בהשקעות נדל"ן מטעם אוניברסיטת סיטי – לונדון. בשנות ה-90 מרק היה חלק ממיזם הרכבת התחתית לתל אביב ושימש בתפקידי מטה ותכנון במיזם זה ותחומים עירוניים אחרים בעירית תל אביב. מרק בקיא בתהליך העבודה מול העיריה ורשויות התכנון ורבים מידידיו משמשים בעמדות מפתח במוסדות אלו.


בעברו יזם והקים פרויקטים למגורים בעיר תל אביב: בצפון הישן, ברחוב צירלסון ורחוב בני דן ובלב בעיר. כמו כן יזם וניהל תוכנית בינוי עיר במתחם גדרה (שוק הכרמל) ובצפון הישן.


במסגרת עסקיו בחו"ל הקים פרויקטים למגורים בלונדון, דרום אפריקה ומזרח אירופה, שהבולטים מבינם הם: *אדלייד – בניין מגורים בצפון מערב לונדון, *פארק וויאו - בדרא"פ, שכונת מגורים (20 בתים ומבני ציבור) לסגל אוניברסיטת מחוז NW. *שכונת פורסט-היל בקייב אוקריאנה בשותפות עם קבוצת פישמן (600 יחדות דיור עם כ20 אלף מ"ר מסחר). *קניון סיטי פלאזה, מרכז מסחרי של כ30 אלף מ"ר ומגרש גולף עם מגורים בשותפות עם קבוצת יורו-אסיה, הכולל 100 יחדות דיור יוקרתיות עם מתקני ספורט ו- 88 דונם שטחי גולף באלמטי קזחסטן.

 

 

הי סטריט הינה חברת ייזום פרויקטי נדל"ן הממוקדת ביזמות שיתופית וחרטה על דגלה קידום פרויקטים של התחדשות עירונית תוך שמירה קפדנית על איכות העבודה והאינטרסים של הדיירים. בתהליך התכנון קיימים אילוצים רבים שנשאף לצלוח אותם באופן המיטבי וכך ניצור את הבניין הטוב יותר עבור הדיירים ועבור רוכשי הדירות החדשות.

 

חברת הי סטריט בוררת בקפידה יתרה את הפרויקטים שאליה היא נכנסת כיזמית היות ואיכות המוצר הסופי חשובה לנו מאוד ומהווה בעצם את חלון הראווה של החברה בד ובבד עם שיפור נכסי הדיירים. אנו שואפים לבניה שתשאיר רושם רב על הסביבה ותהיה עבורנו חותם איכות בולט בעיר, כפי שעשינו עד כה. אנו מנהלים את הפרויקטים שלנו ללא פשרות, באופן אישי וצמוד יחד עם מספר שותפים לדרך; קבלנים מובילים, מהנדסים ואדריכלים מהשורה הראשונה ויועצים אשר נבחרו בקפידה להיות שותפנו לדרך.